چگونه کار می کند

نحوه کارکرد سایت

پست زیر رو با دقت مرور کنید...

کانتنک پلتفرم ارتباط مستقیم کارفرما و فریلنسر است. در کانتنتک خبری از عدم درج شماره تماس و ایمیل نیست، همچنین هیچگونه کمیسیونی هم به سایت پرداخت نخواهید کرد(Free for ever)!

پس با دقت مراحل کار را مطالعه کنید، تا شیوه جدید کسب‌وکار آنلاین و آزاد را به بهترین شکل تجربه کنید. 

 • تخفیف هم ارائه میشود؟

  همه خدمات سایت ۱۰۰٪ رایگان است!

  شما نیازی به تخفیف ندارید. پروفایلتان را کامل کنید و از پلتفرمی آزاد لذت ببرید و کسب درآمد کنید. اگر کارفرما هستید بدون هیچ دغدغه و بدون پرداخت هیچ هزینه اضافه‌ای پروژه‌های خود را به فریلنسرهای محتوا بسپارید.

 • هزینه ارائه این خدمات چقدر است؟

  کاملا رایگان! برای همیشه!

  از پلتفرم آزاد کانتنتک برای همیشه به رایگان استفاده کنید.

 • چطور اعتماد کنم؟

  تیک‌های آبی را دنبال کنید!

  همه فریلنسرها و کارفرمایان می‌توانند به راحتی در سایت ثبت نام کنند. اما ۲ مرحله تاییدیه نیاز دارند: 

  ۱. تایید ایمیل: بعد از تایید ایمیل، نشان را دریافت می‌کنند.

  ۲. تاییدیه مدارک هویتی:‌ برای تایید هویت فریلنسر و کارفرما، مدارکی که دال بر صحت گفته‌های کاربراست دریافت می‌شود. پس از تایید مدارک توسط تیم پشتیبان کانتنتک، تیک آبی در کنار اسم کاربر نقش می‌بندد. شما با دیدن این نشان می‌توانید با خیال راحت‌تری با کاربر وارد همکاری شوید.

  البته اگر هر زمانی تخلفی را مشاهده کردید می‌توانید از قسمت گزارش که در پروفایل هرکاربر وجود دارد، تخلف را گزارش دهید. تیم پشتیبان کانتنتک با قت گزارش‌ها را بررسی می‌کنند و با مشاهده اولین تخلف، اکانت کاربر برای همیشه غیرفعال خواهدشد.

در حال کار

درآمد شما از سایت

درآمدهای قابل کسب کارفرما و فریلنسر

درآمد شما تمام و کمال آن چیزی است که در سایت می‌نویسید و قراردادی که با کارفرما منعقد می‌کنید.

 • درآمد از دریافت پروژه

  پروژه‌هایی که توسط کارفرمایان ثبت شده مشاهده کنید و برای آنها پیشنهاد ارسال کنید.

 • درآمد از سرویس‌ها

  چه سرویس‌هایی می‌توانید ارائه دهید؟‌ تولید محتوا؟ ویرایش متن؟ خبرنوسی؟

  با تکمیل پروفایل خود، امکان ثبت سرویس برای شما ایجاد می‌شود. می‌توانید به طور نامحدود سرویس ایجاد کنید. اگر برای زبان‌های مختلف امکان تولید محتوا دارید، یا اگر برای تخصص‌های ویژه‌ای می‌توانید محتوا تولید کنید همین الان دست به کار شوید. این سرویس‌ها بهترین راه کسب درآمد شما هستند.

 • اشتراک گذاری سرویس‌ها

  صفحه شما در سایت، مثل ویترین فروشگاهی است که برای همیشه متعلق به شما خواهدبود، بدون اینکه بابت آن هزینه‌ای پرداخت کنید. پاخور فروشگاه خود را با به اشتراک گذاشتن پروفایل خود و سرویس‌هایی که ثبت کرده‌اید بالا ببرید. 

  ما برای کسانی که بیشترین بازدید را دارند پاداش‌های شگفت‌انگیزی هم درنظر گرفته‌ایم.

در حال کار

شروع کسب و کار

با قدرت شروع کنید

اگر فریلنسر هستید، بعد از ساخت پروفایل و ارسال مدارک هویتی، می‌توانید مهارت‌های خود را ثبت کنید و سرویس‌هایی که می‌توانید ارائه کنید را ایجاد نمایید.

اگر کارفرما هستید، پروفایل خود را که کسب‌وکارتان است ثبت کنید و برای فریلنسرهای تایید شده‌ی سایت، پروژه ثبت کنید. فریلنسرها برای شما پیشنهاد قیمتی ارائه می‌دهند و شما می‌توانید با بررسی رزومه، نمونه کار، سابقه کاری و حتی ارتباط مستقیم با آنها بهترینشان را انتخاب کنید و کارتان را تحویل بگیرید.

 • پیشنهاد بفرستید

  صفحه پروژه‌های سایت را هرروز بررسی کنید و برای آنها پیشنهاد بفرستید.

 • پروژه بفرستید

  به راحتی پروژه ثبت کنید و مشخص کنید که نیاز به چه مهارت یا سطح زبانی دارید. در نهایت منتظر پیشنهاد فریلنسرها بمانید و با آنها وارد مذاکره شوید.

 • استخدام کنید

  در کانتنتک، علاوه بر انجام پروژه‌های کوتاه می‌توانید استخدام هم بکنید. حتی می‌توانید یک پروژه تعریف کنید و اگر از کار رضایت داشتید استخدام کنید. کافیست در پروژه خود قید کنید که امکان استخدام وجود دارد، یا با فریلنسرهایی همکاری کنید که هزینه ساعتی درج کرده اند.

در حال کار
سوالی دارید؟ آماده پاسخ هستیم:)
مکالمه را شروع کنید
سلام! لطفا با انتخاب پیشتیبان آنلاین در پایین، سوالاتتان را در واتس‌اپ از ما بپرسید. ما مشتاق صحبت با شما هستیم:)
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم